O stronie w budowie i pewnym nieszczęsnym forum...

Kochani ! Wszystko sie rozkręca.Powolutku będe dodawać nowe rzeczy przede wszystkim w miare postepów mapy dla Sims3.Wszystko znajdziecie NA TEJ STRONIE.
Zapraszam do współpracy twórców dodatków oraz architektów parceli (wymiana banerów).


W ostatnim czasie bez podania powodu i bez ostrzeżenia zostałem zbanowany przez niedojrzałą do swojej roli moderacje na forum.thesims.pl/ (strona nieoficjalna) gratuluje tamtejszej moderacji niedojrzałości do funkcji moderacyjnej. Sam jestem moderatorem w innym miejscu i kiedy już uważam,że należy kogoś upomnieć to uprzedzam i rozmawiam... no i PODAJĘ POWÓD ( ! ).

Nie otrzymałem żadnej informacji czy uzasadnienia dlatego dla wymienionej strony robie wyjątek - nigdy baner tego forum tu nie zagości. Moderatorom The sims pl życze więcej rozumu i lepszego podejścia do użytkowników.
Zupełnie inne podejście do użytkownika i gracza znajdziemy np. na stronie Centrum Simów polecam tak jak podobne fora prowadzone przez dojrzałych ludzi.Chętnie polece także każdą z Waszych stron o tematyce simsowej.Nie musicie sie odwzajemniac choć będzie mi miło ;)

Strona jest w budowie dlatego na dniach pojawią się nowe budynki w większości te,które znajdziecie na nowej mapie.
Linki z opisami prowadzą do bloga gdzie zamieszczam foto i opisuje co znajduje się na parcelach. Wszystko będzie jeszcze uzupełniane.Niebawem zaprezentuje także pierwsze screeny z zupełnie nowej mapy tym razem utrzymanej w klimatach puszczy miasta Asteków.

Szczegóły jak zawsze na Sim Dels World.

Pozdrawiam i... życze miłej zabawy ! :)