Przewodnik po Tokyoko (2) - Drapacze chmur i wybrane najważniejsze budyki

Najwyższe ,najważniejsze i najbardziej futurystyczne budynki w mieście wznosza sie głównie w dzielnicy drapaczy chmur Shinjuku czyli w biznesowym centrum miasta ;Ropongi Hotel to największy budynek w mieście.W apartamentach na wysokości 350 m.sim może podziwać rozległą panoramę wielkiego miasta
(oczywiście musimy skorzystac z kodu wpisując w konsolę 'testingcheatsenabled true' a potem z wciśniętym klawiszem 'shift' kliknąć na górne poziomy budynku by teleportowac sima).Ginza Street to najbardziej znany spośród deptaków handlowych ale przedewszystkim to prawdziwe centrum rozrywkowo usługowe gdzie pod barwnymi neonami znajdziemy salony gier,centra handlowe,sklepy i restauracje wszelkiej maści.

Sky Tree Tower (Podniebne Drzewo) to wieża widokowa.Na wysokości 300 m.n.p.m. możemy podziwiać całe miasto.na dolnych poziomach na naszego sima czeka min.małe muzeum,galeria sztuki nowoczesnej oraz restauracja.Sakura - Art to galeria sztuki.W futurystycznym budynku  na drugim końcu głównej alei w centrum miasta znajdują sie bogate zbiory sztuki japońskiej oraz restauracja i galeria malarstwa.Tokyoko City Center to kompleks handlowy z najbardziej charakterystycznym drapaczem chmur w mieście.Wieżowiec nazwany w skrócie T.C.C. to nieoficjalny symbol finansowego centrum miasta czyli dzielnicy Shinjuku.Na górnych poziomach odnajdziemy taras widokowy i bibliotekę.

Szpital Centralny (Tokyoko Hospital Center) to kompleks medyczny z jednym znajwyższych wieżowców dominujących w panoramie miasta.Hikari Hotel - słynie z basenu na dachu i pieknych widoków podczas kąpieli... Hikari oznacza tyle co 'zachód słońca' i jak najbardziej pasuje do wyjątkowego położenia basenu oraz barów na górnych poziomach.W dolnych partiach budynku znajdziemy nowoczesne apartamenty.

Tsuya Skyscrapers to 2 bliźniacze wieże korporacji 'Tsuya'.To jeden z najbardziej charakterystycznych budynków w panoramie centrum Tokyoko City.

W mieście odnajdziemy także wiele innych ciekawych budynków zarówno futurystycznych jak i tradycyjnych.Przewodnik po Tokyoko City :

*Zabytki miasta
*Drapacze chmur i centra rozrywkowe
*Dzielnice miasta

ENG version

TOKYOKO CITY DOWNLOAD

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz