(+18) The Sims 4 : great Art gallery (info + download)

W dzisiejszym świecie poniżanie drugiego człowieka dość często jest uważane za normalną rzecz a nawet ...nazywane moralnością.. W świecie tak odwróconych do góry nogami wartości gdzie moralność to nienawiść a brak szacunku do drugiego człowieka czy "braci mniejszych" to norma ,prosty przekaz nawet w niepozornej grze komputerowej jak The Sims wydaje sie bardzo przydatny.  

Od niedawna w grze The Sims 4 możemy dzielić się obrazami stworzonymi przez sima nawet jeśli ten namaluje widok niestandardowy jak fragment otaczającego go krajobrazu lub nawet przemaluje jakiś obraz CC zamportowany do gry.
To bardzo wzbogaca grę bo bez pobierania żadnych dodatków z sieci zyskujemy nieskończoną ilość potencjalnie nowych obrazów dla wystroju domu.
Z takiego sposobu wzbogacania gry korzysta także nowa galeria malarstwa ; pobierając budynek automatycznie zyskacie nowe obrazy dla swojej gry nie pobierając żanych dodatkowych plików (!).


Dzięki możliwości udostępniania malowanych w grze obrazów w podziemiach galerii swoje miejsce znalazła eskpozycja pt. "każda miłość jest ważna". To trochę niesamowite,że seria The Sims choc wesoła i nieco karykaturalna to jednak ma w sobie coś z faktycznej symulacji życia i tej róźnorodności, która zawsze jest obecna w społeczeństwie ludzkim. Wiedza o tym także reźimowe rządy niektórych krajów bo niepozornej gry o dziwo boją sie chociażby władze Rosji. Dla nas to tylko zabawa (nawet jeśli z odrobiną pozytywnego przekazu) ale dla niektórych to narzędzie propagandy.. tego czego przecież propagowac sie nie da. 
Przewrażliwionych, którzy lubia doszukiwac sie dziury w całym ostrzegam jednak by chowali dziatki do szafy a sami nie zaglądali pod poniższy link (+18) choć nie ma tam nic faktycznie kontrowersyjnego czy złego - oczywiście o ile uważamy się za ludzi myślących samodzielnie i dorosłych. 

The Sims 4 - Great Art Gallery (info + download)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz