Niezwykła kreatywność graczy w The Sims 4

Pod marką The Sims kryje się jak wiadomo znana seria gier symulujących ludzkie życie z prostymi narzędziami do budowania otoczenia i domów.
Wydaje się,że przynajmniej od drugiej odsłony simsów 'The Sims2' gracze podzielili sie na tych, którzy skupiają się w grze głównie na samej zabawie simami oraz na tych którzy więcej czasu spędzają na budowaniu i projektowaniu przestrzeni do zabawy co samo w sobie jest przecież wielką frajdą.Programy do projektowania architektury choć nieco bogatsze w możliwości nie są jednak aż tak proste i intuicyjne jak edytor gry ,zaś ten umożliwia nawet najmłodszym graczom dosc łatwe stworzenie prawdziwych dzieł.
Zdaniem wielu graczy oraz moim własnym to właśnie świadczy o sile tej gry w każdej odsłonie i to także rzekonao mnie do zakupu The Sims 2 a póżniej kolejnych odsłon cyklu.

The Sims 3 pozwalając także na kreowanie całych miast i "światów" gry wykreowało nam całe poteżne środowisko twórców budowlanych, projektantó zieleni i światów oraz przy okazji umocniło scene modderską.W najnowszej cześci gry czyli The Sims 4 możliwość kreowania świata została ograniczona do edycji samych parceli co jednak w żaden sposób nie zmniejszyło kreatywności graczy.
W Sims 4 łatwiej niż kiedykolwiek zbudujemy to co tylko sobie wymyślimy (oczywiście w ramach możliwości gry).
Możliwości budowania powiększą się jeśli wywołamy w trybie budowy konsole kodów (shift+ctrl+c) wpisując "bb.moveobjects.Poniżej klika wybranch przykładów najciekawszych prac zrobionych przy użyciu The Sims 4

DEA galleon - via2382 czyli wielki piracki statek zrobiony nie tylko z rozmachem ale i niesamowicie pomysłowo (twórca użył wspomnianego w tekście kodu).To najlepsza tego typu praca jak dotychczas.POlecam także inne prace tego twórcy min stary mlyn z pomysłowym kołem wodnym.

Dracula Castle - Tak tak! - ten zamek istnieje oczywiście naprawdę  i tym bardziej brawa dla autora tej pracy, zajrzycie na stronę lub kliknijcie w link by dodac do gry.

The Observatory Express - edandy10 - Jeśli sądziliście,że brakuje w The Sims 4 pociągów nie stanowiących jedynie ruchomego tła to koniecznie zobaczcie ta pracę! Warto zobaczyć także świetne projekty modernistycznych budynków tego twórcyczy pomysłowu stadion do bejsbola !

Holland Windmill - CrazySimMatt to najpewniej pierwszy tak realistycznie wyglądający wiatrak w The Sims 4
Rock n Roll House - BryonyRae to już bardzo znana praca, warto zajrzeć do BryonyRae także na jej stronę

Prace Danuty to nie tylko świetne parcele ale także ładne dodatki CC,które pobierzecie ze strny The Sims Resource.

Tokyo - SimDels - japońską metropolię w miniaturze znajdziecie  także na naszej stronie wraz z oryginalnymi japońskimi neonami ! :)

A Womans Need - Kameliaxxx - Modernów jest ogromnie wiele ale niktóre z nich tak jak dzieła tego autora ,mocno wybijają sie pomysłowścią; Kamelia najpewniej jako pierwsza stworzyła charakterysyczny kształt z kółkiem za pomoca półeczek w grze, często podchwytywany w pracach innych graczy.Wnętrza są conajmniej równie pomysłowe.

Fairytale Castle - dracifer to tylko jedna z wielu fantazyjnych prac tego twórcy ,często nawiązującego do epoki średniowiecza w architekturze lub do klimatów fantasy.Dracifer potrafi stworzyć nawet miniaturowe miasto średniowieczne na jednej parceli o czym przekonacie się przeglądając jego galerię.

Alice in Wonderland - to kolejne dzieło polskiego architekta zieleni znanego pod nickiem saszenka .
W tej krainie znajdziecie cuda nad cudami, najlepiej pobrać i zobaczyć.

Venice - Imperiumromano to jedna z wielu simowych wersji magicznej Wenecji jednak ta wydała mi się najciekawsza.Wenecja to prawdopodobnie najczęstsza inspiracja simowych prac i nie ma się co dziwić :)

Amsterdam l- lyong1 czyli jedna z wersji miasta inspirującego graczy najczęściej obok Wenecji.


Macie już swoich ulubionych twórców lub prace w The Sims 4 ?
A co powiecie na swoisty przegląd prac w The Sims 4 (lub w innych odsłonach gry) co jakiś czas ?
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz